Kolik si vydělá svářeč v Německu?


Do Německa míří za prací čím dál tím více Čechů. Láká vás cizina? Jako svářeč či CNC obráběč si v Německu na živobytí rozhodně vyděláte! Kolik si vydělá zaměstnanec v Německu? Se spolehlivou pracovní agenturou si v Německu pořádně přilepšíte a získáte stabilní úvazek se smlouvou na HPP, 5 týdnů dovolené a zaměstnanecké benefity jako každý německý zaměstnanec.

Německá mzda je více než férová

Jako svářeč nebo obsluha CNC si vyděláte 2100 až 2400 eur měsíčně čistého. Získáte také příspěvek na dopravu a možnost vyplácení záloh na mzdu. Práci v Německu máte doslova na dosah. Vyberte si z volných nabídek práce v Bavorsku, nebo ještě o kus dál. Pracovní agentura vám bude k ruce a dobře se o vás postará, ať budete kdekoliv. 

Kvalifikaci máte? Jazyk už přijde sám

Máte potřebné vzdělání strojního zaměření? Ať už jste absolvent, nebo vám životopis zdobí dlouhé roky praxe, můžete si v Německu přijít na své. Pokud máte alespoň základy němčiny a poradíte si s odbornými slovíčky, němčina už vám po pár týdnech naskočí sama. U jazyků obzvlášť platí, že nejlepší škola je život. Čím víc budete mluvit, tím větší sebevědomí získáte. Abyste měli jistotu, že opravdu rozumíte smlouvě a případně dalším nutným dokumentům, je tu agentura, která vám pomůže celým procesem hladce projít. 

Pracovní agentura není ostuda

Máte přítele, který si našel práci bez agentury? I tak to jde. S pracovní agenturou je však hledání práce v Německu bez stresu a máte jistotu, že se můžete na někoho obrátit třeba i v případě nouze. Agentura vám nejen zajistí smlouvu a úvazek dle vašich požadavků a kvalifikace. Pomůže vám také zajistit hezké, čisté, komfortní a cenově dostupné ubytování. Díky agentuře získáte možnost vyplácení záloh a v případě, že se vám v zaměstnání přihodí něco nečekaného, pomůže vám situaci řešit. Je to zkrátka partner, na kterého je spolehnutí a díky němuž se nemusíte do ciziny bát vyrazit.