PRÁCE V NĚMECKU NA ARBEE.EU


Umíš německy? 

VYDĚLEJ SI 2100 AŽ 2 700 EUR NETTO / MĚSÍČNĚ

Koukni níže, koho právě hledáme:

Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici

Za prací do Německa? Žádný problém. Najděte si skvělou práci za férovou mzdu v některém z německých provozů. Nabízíme pracovní nabídky ve strojních a technických provozech v celém Německu včetně práce v Bavorsku. Máte kvalifikaci? Nebojíte se nových výzev? Získejte práci v Německu na pozici, kterou si sami vyberete. Práce v Německu čeká, stačí si o ni napsat!

Vydělávejte až 2400 eur čistého

Práce má člověka uživit. V Německu si na živobytí vyděláte, a ještě si našetříte. Ve strojním průmyslu na vás čeká 2100 až 2400 eur čistého, příspěvky na dopravu, 5 týdnů dovolené a německá pracovní smlouva včetně všech jejích výhod. O tom už se vyplatí přemýšlet, co říkáte? Domů to přitom máte coby kamenem dohodil a z pohraničí můžete klidně dojíždět.

Jaké nabídky práce Německo nabízí? Napište si třeba o pozici obsluhy CNC, pracujte jako obráběč nebo elektrikář či svářeč. Vybírejte podle vaší kvalifikace a dosaženého vzdělání. Nenašli jste pozici, která by vám vyhovovala? Napište nám a my ji pro vás najdeme. Ranní vstávání do práce Německo dovede zpříjemnit a těžkou práci dobře ocení. Tak proč toho nevyužít a získat tak dlouhodobý úvazek, finanční zajištění a výhody německého zaměstnance. Oprašte si němčinu ze střední a s chutí do toho.

NAPIŠ NÁM

Vypiš nám formulář níže. Zkus o sobě napsat pár vět.

Deutscher Anfänger (začátečník)Deutsch etwas fortgeschritten (mírně pokročilý)Deutsch fortgeschritten (pokročilý)Deutsch fast reibungslos (téměř plynně)Deutsch reibungslos

 

Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky

Osobní údaje zpracováváme dle našich zásad pro ochranu osobních údajů.

Příspěvek na dopravu

Zajištění ubytování

Atraktivní výdělek a možnost záloh

Nárok na dovolenou

Píše nám čím dál tím více uchazečů

Napište nám ještě dnes

Napiš nám