Nabídka práce v Německu pro CNC frézaře

Zvládneš obsluhovat CNC a hledáš práci v Německu?

CNC frézař / obsluha CNC


Získej konečně spravedlivou odměnu za svou práci


Práce s CNC je nesmírně ceněná. Pokud ti nechybí odpovídající kvalifikace, domluvíš se německy alespoň lámanou úrovní, a máš za sebou už nějakou tu pracovní zkušenost, můžeš získat opravdu skvělé pracovní místo v některé z německých společností. Příležitosti se nabízejí i absolventům. Nabízíme práci v Německu ve velkých provozech i menších lokálních firmách. Zkrátka strojařina, jak má být. Náplní tvé práce bude obsluha frézy / CNC. To znamená, že budeš obrábět výrobní dílce a vyrábět díly, ale také přijdeš do styku s technickou dokumentací a budeš si svou práci plánovat.

Odpovídající schopnosti jsou pro práci v Německu podmínkou

Očekáváme, že budeš kvalifikovaný v oboru. V ideálním případě bys měl mít za sebou nějaký ten rok praxe při práci z CNC, ale uplatnění najdeme i pro absolventy. Nesmí ti chybět vášeň pro strojařinu, pečlivost a trpělivost. Protože budeš pracovat s technickou dokumentací v němčině, potřebuješ ji umět správně číst a domlouvat se s kolegy (stačí, když máš němčinu na lámané úrovni). Opraš slovní zásobu, přidej pár nových slovíček z oboru a napiš si o práci v Německu, na kterou už nebudeš nadávat.

5 týdnů dovolené a smlouva na HPP

Zajisti sebe i svou rodinu díky férové mzdě a vstřícnému přístupu k zaměstnancům. Pracovní agentura ti bude krýt záda a ty si vyděláš 2100 až 2500 eur čistého měsíčně. S německou smlouvou získáš také 5 týdnů dovolené a veškeré výhody německého zaměstnance. Můžeš požádat o zálohy na mzdu a dostaneš také příspěvek na dopravu. V Německu umí šikovné ruce ocenit, tak neváhej a napiš si o svou příležitost.

Co požadujeme?

  • Neměla by vám chybět ani praxe nebo odpovídající vzdělání.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Podmínkou je komunikativní a aktivní znalost němčiny, taková aby s byl uchazeč schopný domluvit (klidně i lámaně) se svými kolegy a číst potřebnou dokumentaci.
  • Vítáme zaměstnance, kteří jsou nejen zruční a samostatní, ale také zodpovědní a je na ně spolehnutí.

Na co se můžeš těšit?

  • Odměnou vám bude férové finanční ohodnocení. Naše nabídky jsou od 2 100 do 2 500 EUR měsíčně.
  • Stabilní dlouhodobý úvazek na německou smlouvu, včetně 25 dnů dovolené.
  • Nabízíme ubytování v blízkosti práce nebo příspěvky na dopravu.
  • Možnost vyplácení týdenních záloh.
  • Nabízíme nedocenitelné zkušenosti, praxi a atraktivní zaměstnání v Německu.
  • Služby agentury, která je tu vždy pro vás.

Příspěvek na dopravu

Zajištění ubytování

Atraktivní výdělek a možnost záloh

Nárok na dovolenou

Píše nám čím dál tím více uchazečů

Napište nám ještě dnes