PRÁCE V NĚMECKU NA ARBEE.EU


Umíš německy? 

VYDĚLEJ SI 2100 AŽ 2 500 EUR NETTO / MĚSÍČNĚ

Koukni níže, koho právě hledáme:

Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici

Vydejte se za prací do Německa! Čekají vás nové zkušenosti, ale také skvělý plat, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity německé pracovní smlouvy. Nebojte se si přilepšit. Vždyť za humny je práce dost a do pohraničí můžete klidně dojíždět.

Agentura, na kterou se můžete spolehnout

Spolupracujeme s ověřenou pracovní agenturou, která se dovede o své klienty pořádně postarat. Nenechá vás na holičkách a pomůže vám i s veškerým zařizováním kolem smluv či ubytování. Získáte německou pracovní smlouvu včetně všech jejích benefitů a oproti práci na živnostenský list tak budete mít zajištěné lepší zaměstnanecké podmínky, větší práva vůči zaměstnavateli a úvazek se vám započítá do důchodu. Vyděláte si 2100 až 2400 eur čistého měsíčně a budete mít také možnost čerpat příspěvek na dopravu i 5 týdnů dovolené. Nezní to skvěle? Ani o bydlení se bát nemusíte. Agentura vám samozřejmě pomůže zajistit pohodlné ubytování za rozumnou cenu. Za 350 až 450 eur budete mít vlastní pokoj, a tak i dostatek soukromí po práci.

Oprašte němčinu a sáhněte si pro příležitost

Práce v Německu na agenturu je výhodná a bezpečná. Vyděláte si, a ještě získáte cenné zkušenosti s prací v zahraničí, které jsou k nezaplacení. Bude o vás postaráno a pracovní agentura vám bude krýt záda. Napište si o pracovní pozici, kterou hledáte.

NAPIŠ NÁM

Vypiš nám formulář níže. Zkus o sobě napsat pár vět.

Deutscher Anfänger (začátečník)Deutsch etwas fortgeschritten (mírně pokročilý)Deutsch fortgeschritten (pokročilý)Deutsch fast reibungslos (téměř plynně)Deutsch reibungslos

 

Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky

Osobní údaje zpracováváme dle našich zásad pro ochranu osobních údajů.

Příspěvek na dopravu

Zajištění ubytování

Atraktivní výdělek a možnost záloh

Nárok na dovolenou

Píše nám čím dál tím více uchazečů

Napište nám ještě dnes

Napiš nám