PRÁCE V BAVORSKU NA ARBEE.EU


Umíš německy? 

VYDĚLEJ SI 2100 AŽ 2 500 EUR NETTO / MĚSÍČNĚ

Koukni níže, koho právě hledáme:

Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici
Více o pozici

Bavorsko je skoro za rohem. Sáhněte po některé z lákavých pracovních nabídek, které tento skvělý německý region nabízí. Práce v Německu je dobře placená a s německou smlouvou získáte celou řadu výhod. Strojní průmysl aktuálně nabízí celou řadu volných pozic. Nemůžete najít tu vaši? Tak si o ní napište a my ji pro vás zajistíme.

Oprašte si němčinu, aktualizujte životopis a skočte do toho po hlavě

Nemůžete dopadnout špatně. Pracovní agentura vám bude vždy k ruce a pomůže vám vyřešit vše od smluv po ubytování. Díky spolupráci s ověřenou agenturou také získáte německou pracovní smlouvu, krásných 2100 až 2400 eur čistého měsíčně, 5 týdnů dovolené a práva německého zaměstnance. Odpracované roky se vám započítají do důchodu, takže nemusíte mít strach, že zůstanete nezajištění. Práce Německo nabízí dost. Stačí jen využít příležitost. Jazyk vám během pár týdnů naskočí sám a pak už vám nebude nic bránit v úspěchu.

Práce v Bavorsku láká

Specializujeme se na práci ve strojních a technických provozech malých lokálních společností i větších firem. Najdeme vám místo od Mnichova po Norimberk, Nordlingen, Stuttgart nebo kdekoliv v okolí těchto velkých měst. Nová práce vám přinese spoustu zkušeností, ale i uspokojené z dobře odváděného řemesla. Pojďte do toho s námi.

NAPIŠ NÁM

Vypiš nám formulář níže. Zkus o sobě napsat pár vět.

Deutscher Anfänger (začátečník)Deutsch etwas fortgeschritten (mírně pokročilý)Deutsch fortgeschritten (pokročilý)Deutsch fast reibungslos (téměř plynně)Deutsch reibungslos

 

Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky

Osobní údaje zpracováváme dle našich zásad pro ochranu osobních údajů.

Příspěvek na dopravu

Zajištění ubytování

Atraktivní výdělek a možnost záloh

Nárok na dovolenou

Píše nám čím dál tím více uchazečů

Napište nám ještě dnes

Napiš nám