Staň se montérem v Německu

Hledáme šikovné české a slovenské fachmany

Montér ve výrobě i v terénu


Získej konečně spravedlivou odměnu za svou práci


Vyjeď za prací do Německa a vydělávej si pořádné peníze mezi 2100 až 2500 EUR čistého za měsíc. Spolehliví a zruční zaměstnanci jsou v Německu ceněná komodita a firmy se o ně dovedou dobře postarat a ocenit jejich práci. Na pozici montéra hledáme šikovné, pilné a precizní pracovníky, kteří se za to nebojí pořádně vzít. Náplní práce je montáž technických zařízení a mechanizace v provozech i v terénu.

Domluvíš se německy?

Skvělé! Pokud máš základy němčiny nebo už v Německu pracuješ, máš vyhráno. Uvidíš, že za pár týdnů už ti jazyk půjde jako po másle. K výkonu pracovní pozice montéra potřebuješ umět číst v technické dokumentaci a výkresech, které jsou její součástí. Montéřina je precizní zaměstnání, které vyžaduje zručnost a trpělivost. Pokud je máš, získáš skvělé místo i bez dlouhé praxe v oboru.

Získáš německou smlouvu včetně jejich výhod

Každý rok si užiješ celých 5 týdnů dovolené, dostaneš příspěvek na dopravu a smlouvu na HPP (pokud se nedomluvíš jinak). Můžeš si vybírat zálohy na mzdu, která v součtu činí 2100 až 2500 eur čistého měsíčně, a to už je částka, o které se vyplatí přemýšlet. Jdeš do toho? Napiš si o práci, která tě uživí.

Co požadujeme?

  • Podmínkou je komunikativní a aktivní znalost němčiny, taková aby s byl uchazeč schopný domluvit (klidně i lámaně) se svými kolegy a číst potřebnou jednoduchou dokumentaci.
  • Neměla by vám chybět ani praxe nebo odpovídající vzdělání. Vítáme zaměstnance, kteří jsou nejen zruční a samostatní, ale také zodpovědní a je na ně spolehnutí.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Chuť a zapálení do své práce, zručnost a pečlivost.

Na co se můžeš těšit?

  • Nabízíme nedocenitelné zkušenosti, praxi a atraktivní zaměstnání v Německu. Odměnou vám bude férové finanční ohodnocení. Naše nabídky jsou od 2 100 do 2 500 EUR měsíčně.
  • Získáte tak dlouhodobou stabilní práci na německou smlouvu, včetně 25 dní dovolené
  • Budeš si moct říct o týdenní zálohu na mzdu.
  • Nabízíme možnost ubytování nebo příspěvky na dopravu.
  • K dispozici budeš mít služby agentury, na kterou se můžeš kdykoliv obrátit.

Příspěvek na dopravu

Zajištění ubytování

Atraktivní výdělek a možnost záloh

Nárok na dovolenou

Píše nám čím dál tím více uchazečů

Napište nám ještě dnes