Hledáme elektrikáře pro práci v Německu

Jsi elektrikář a umíš alespoň trochu německy?

Co vše práce obnáší?
Napiš nám

Hledáme elektrikáře na stavby i do výrobních provozů


Získej konečně spravedlivou odměnu za svou práci


Hledáme elektrikáře do Německa s odpovídající kvalifikací do provozu i terénu. Pracuj v Německu, vydělej si na živobytí 2200 až 2500 EUR čistého měsíčně a získej výhody německého zaměstnance. Pro šikovného elektrikáře se práce v Německu vždycky najde. Můžeš tak dojíždět, nebo se za prací přestěhovat. Je to jen na tobě. Nabízíme pracovní pozice pro zkušené elektrikáře s praxí i čerstvé absolventy, kteří se nebojí výzev a jsou ochotni učit se od zkušenějších.

Máš už zkušenosti jako elektrikář?

Odpovídající kvalifikace je nutnost! Práce elektrikáře není žádná legrace a potřebuješ k ní odpovídající vzdělání v oboru. Praxe je výhodou a zajistí ti lepší pozici na trhu. Ani absolvent u nás ale nepřijde zkrátka a získá tak příležitost se vypracovat. Domluvíš se německy alespoň lámanou úrovní a poradíš si s technickou dokumentací? Pak už stačí jen pár kliknutí myší a získáš práci, která ti nepoleze na nervy.

Vydělávej slušné peníze prací v Německu

Elektrikář si v Německu vydělá od 2200 do 2500 eur čistého měsíčně. Díky německé smlouvě na HPP získáš řadu zaměstnaneckých výhod a krásných 5 týdnů dovolené, které ti jistě přijdou vhod. Můžeš také požádat o vyplácení záloh na mzdu a dostaneš příspěvek na dopravu. Pracovní agentura ti bude k ruce a v krizových situacích se na ni nemusíš bát obrátit. Praxe v Německých provozech je navíc k nezaplacení. Jdeš do toho? Skvělé! Plácneme si.

Co požadujeme?

  • Odpovídající vzdělání v oboru silnoproudu / slaboproudu.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Pokročilou znalost němčiny.

Na co se můžeš těšit?

  • Nabízíme nejen nedocenitelné zkušenosti, praxi a atraktivní zaměstnání. Odměnou vám bude férové finanční ohodnocení. Naše nabídky pro elektrikáře jsou od 2 200 do 2 600 EUR čistého měsíčně.
  • Podmínkou je komunikativní a aktivní znalost němčiny, taková aby s byl uchazeč schopný domluvit (klidně i lámaně) se svými kolegy a číst potřebnou dokumentaci.
  • Neměla by vám chybět ani praxe nebo odpovídající vzdělání. Vítáme zaměstnance, kteří jsou nejen zruční a samostatní, ale také zodpovědní a je na ně spolehnutí.
Napiš nám ještě dnes

Příspěvek na dopravu

Zajištění ubytování

Výdělek 2100 až 2500 EUR a možnost záloh

Nárok na dovolenou

Píše nám čím dál tím více uchazečů

Napište nám ještě dnes

Napiš nám