Jaký je minimální plat v Německu


Do Německa za prací míří čím dál tím více Čechů. Láká je férová mzda, německá smlouva i zaměstnanecké benefity. S pracovní agenturou se navíc nemusí o nic starat a získají smlouvu na HPP i útulné ubytování. Přemýšlíte, že také zkusíte své štěstí za hranicemi? Oprašte němčinu, aktualizujte si životopis a pracujte ve strojním průmyslu jako německý zaměstnanec. Minimální plat v Německu vám agentura pohlídá a nenechá vás kývnout na neférové nabídky.

Minimální plat v Německu

S agenturou si v Německu vyděláte 2100 až 2400 eur čistého měsíčně. To zní jako férová nabídka, nemyslíte? Získáte smlouvu na HPP, 5 týdnů dovolené a benefity, jako každý německý zaměstnanec. Spolupracujeme s agenturou, která vám pomůže najít práci ve strojním průmyslu přesně dle vaší kvalifikace. Pracujte v lokálních strojních firmách i velkých nadnárodních společnostech v Bavorsku nebo jiných částech Německa.

Ve strojařině je budoucnost, najdete tam i tu vaši?

Strojní průmysl je nejen v Německu na vzestupu a o volná pracovní místa není nouze. Pracujte v Německu jako CNC programátor, najděte si místo jako obráběč, mechanik, pracujte jako elektrikář nebo se uchyťte jako lakýrník. Vyberte si pozici, která odpovídá vašemu vzdělání a vaší kvalifikaci a vydělávejte si víc než 2100 eur měsíčně.

Minimální mzda v Německu je 3x vyšší než u nás

V přepočtu si tak přijdete asi na 230 Kč na hodinu. Od roku 2020 se minimální mzda ještě mírně zvedne z 9,19 eur na 9,35 eur za hodinu. Pracovní agentura vám garantuje mzdu odpovídající vykonávané pozici, a to od 2100 do 2400 eur čistého měsíčně. Máte tak jistotu, že získáte férovou měsíční mzdu a navíc i možnost týdenních záloh. Některé firmy svým zaměstnancům přilepšují také nejrůznějšími benefity a agentura vám zase jednorázově přispěje na dopravu. Pracujte tam, kde vás a vaši práci dovedou ocenit.