KUPTE SI NÁŠ EBOOK – JAK NAJÍT PRÁCI V NĚMECKU


v blízkosti hranic a bez znalosti němčiny

Jediný ebook, který potřebujete pro práci v Německu


Nejste spokojeni s vaší pracovní pozicí a mzdou v Česku? Nevíte, jak postupovat a jaké kroky přesně podniknout? S tímto užitečným průvodcem budete perfektně připraveni na vše, co je pro práci v Německu nutné zařídit a vědět.

  • Kde najít ty nejlepší pracovní nabídky pro práci v Německu a to v blízkosti hranic. 
  • Jak najít nabídky práce bez nutnosti znát německý jazyk.
  • Poradíme vám, kde a jak hledat ty nejlepší nabídky práce v Německu. Řada z nich je ohodnocena i kolem 4 000 Eur / měsíc.
  • Ebook vás provede všemi kroky, od přípravy životopisu a motivace až po komunikaci s personálními agenturami a přípravu na pohovor.
  • Naučíte se vytvořit životopis, který zaujme, psát profesionální e-maily a získáte důležité rady pro úspěšný průběh pracovního pohovoru.

Chci vědět, jak na mzdu 4 000 EUR měsíčně


KOUPIT ZA 199 Kč

Garance vrácení peněz


O autorovi


Jsem Pavel Hora a tak trochu jsem změnil hru v oblasti práce v Německu. Před pěti lety jsem položil základní kámen portálu Arbee. Dnes, 5 let od založení, je Arbee synonymem pro úspěch a možnosti. Právě portál Arbee a kolegové mi pomohli stát se pilířem všech, kteří by chtěli začít pracovat v Německu, ale mají strach udělat první krok.

Díky odhodlání a předvídavosti našeho týmu jsme pomohli už více než 1600 lidí najít práci v Německu – a to je jen špička ledovce. Moje cesta není pouze o úspěchu, ale také o lidech a jejich životech, které se mi podařilo zlepšit. A bez silných partnerů by to nešlo. Spolupráce s významnými německými agenturami jako je Humanus Personalservice GMBH hovoří sama za sebe. V Čechách mi významně pomáhá agentura Pdigital. Právě díky těmto partnerstvím mohu poskytovat ty nejlepší možnosti pro všechny, kteří hledají práci v Německu.

A co můj e-book? Už při jejím vytváření jsem si řekl, že musím vytvořit kompas pro všechny, kdo se chtějí vydat na cestu do Německa a nevědí, kde začít. Najít si práci v Německu jde totiž i bez znalosti jazyka a blízko hranic. V tomto ebooku ukazuji, jak na to. Je to váš osobní průvodce, jak rychle začít a jak se díky rychlému učení německého jazyka a správnému hledání práce dostat třeba i na 48 000 tisíc euro ročně. Jdete do toho se mnou?

 

Naše elektronická kniha vám poradí


Jak získat mzdu
až 4000 EUR čístého

Kde hledat práci
(i bez znalosti jazyka)

Tajný tip, jak najít nejlepší pracovní pozice na internetu

Ohledně práce v Německu s exekucí v Česku

Výhody práce v Německu

Jak se rychle naučit německy

Jak na přípravu životopisu

Jak na žádost o práci (Bewerbung)